Upgrade Duikplaats Sint-Annaland (73): nieuwe duiktrap én parkeerplaats

Naast dat projectbureau Zeeweringen dit jaar de dijk bij Sint Annaland heeft versterkt, zijn er tijdens deze werkzaamheden ook een aantal voorzieningen voor sportduikers gecreëerd. Zo is er een nieuwe duiktrap ten noorden van het strandje geplaatst, meteen na de knik in de dijk. Aan de westkant van vakantiepark De Krabbenkreek is een nieuwe parkeerplaats voor circa vijftien auto’s met toegang tot de waterkant. Hier kun je langs een touw het water in.

Door deze twee nieuwe plekken waar je het water in kunt, is de loopafstand van de (nieuwe) parkeerplaats naar de waterkant veel korter geworden. Daarnaast hoef je niet meer via het strandje in en uit het water. Op deze manier is het bovendien de bedoeling dat de parkeerdruk op het havenplein afneemt.

Wil je de nieuwe faciliteiten bij de stek uitproberen? De toegang tot de nieuwe parkeerplaats is te bereiken via de Nieuwlandseweg, links van het vakantiepark.

Foto’s: Johan Verkamman

De twee nieuwe plekken waar je het water in kunt: de duiktrap en het touw