Medewerkers

Arjan de Vries

Directeur

Arieke van den Brink

Managementassistent / Financiële administratie | arieke.vandenbrink@onderwatersport.org

Desmond van Santen

Bureaumanager | desmond.vansanten@onderwatersport.org

Marieke Wiendels

Opleidingen / Web en Social | marieke.wiendels@onderwatersport.org

Thea Visser

Ledenadministratie | thea.visser@onderwatersport.org

Westley Verdonk

Opleidingen | westley.verdonk@onderwatersport.org

Laura Struik

Duikspotter / Online marketing | laura.struik@onderwatersport.org

Jeroen Dellebeke

Verenigingsondersteuning | jeroen.dellebeke@onderwatersport.org

Harry Brands

Marketing, sales en partnerships | harry.brands@onderwatersport.org

Christa Lam

Financiën | christa.lam@onderwatersport.org

Bejanca van Grootheest

Communicatie en bestuursondersteuning | bejanca.vangrootheest@onderwatersport.org