zaterdag 30 januari 2027

Opleiding tot PVB-beoordelaar

Als PVB-beoordelaar kun je ingezet worden om portfolio- en praktijkbeoordelingen te doen bij de opleidingen tot duikbegeleider, 2*-instructeur, praktijkbegeleider, leercoach én PVB-beoordelaar. Je toetst dus de kennis en vaardigheden van kandidaten, je voert (praktijk)interviews, je bepaalt of kandidaten voldoen aan de gestelde eisen en je rapporteert terug aan de toetsingscommissie van de NOB.
 

Om de opleiding tot PVB-Beoordelaar te volgen:

  • Ben je minimaal 18 jaar

  • Ben je lid van een NOB duikclub

  • Ben je minimaal leercoach én heb je een geldige instructeurslicentie

  • Beschik je over een geldige VOG (niet ouder dan 3 jaar)
     

Kosten
Deze cursus kost € 125 voor NOB-leercoaches. Dit is inclusief documenten voor je opleiding, brevet, begeleiding en PVB-beoordeling. 
 

Datum en locatie

De opleiding wordt georganiseerd op zaterdag 30 januari 2027, 09.00 – 16.30u. Locatie is het kantoor van de Nederlandse Onderwatersport Bond, Landjuweel 60 te Veenendaal. De lunch wordt verzorgd.

Adres
Landjuweel 60
Datum
30/01/2027
Van
09:30
Tot
16:00
Doelgroep
Instructeurs
Plaats
Veenendaal
Provincie
Utrecht
Organisator
Max. aantal deelnemers
12