Dinsdagavond 8 juli jl. vond de online Ledenraad plaats. Op de agenda van deze avond stond de statutenwijziging. Onder leiding van Louis de Haan werd deze online Ledenraad in een rap tempo doorlopen. Nadien was er dus nog genoeg tijd om even na te kletsen met de verschillende aanwezigen.
Wijzigingen
In de statuten is een nieuw artikel toegevoegd (artikel 15.8) over sociale veiligheid. Dit artikel gaat over de definitie van grensoverschrijdend gedrag. Iedere bij NOC*NSF
aangesloten sportbond moet deze definitie in verschillende reglementen opnemen. Daarnaast is er ook een verwijzing naar een niet bestaand reglement over toelatingsvoorwaarden (artikel 12.2) verwijderd.
Alle vergaderstukken van deze en de eerdere Ledenraad van 2025 zijn terug te lezen op de website. De nieuwe statuten, maar ook het HR en andere belangrijke documenten, zijn hier te vinden. De NOB dankt alle afgevaardigden die aanwezig waren.
De volgende Ledenraad wordt georganiseerd op zaterdag 30 mei 2026.
